• En
    /  2
عنوان : با حضور مهندس نعمتی مدیر كل پست خراسان رضوی معرفی شد
کد خبر : ۱۴۱۶۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ 
ساعت : ۷:۳۰:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

با حضور مهندس نعمتی مدیر کل پست خراسان رضوی معرفی شد

 

طی مراسمی که با حضور معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست، اعضای هیئت مدیره و مدیر کل دفتر مدیرعامل و امور استانها برگزار شد؛ سیداحمد موسوی به عنوان مدیر کل پست خراسان رضوی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی در جریان نشست هفتگی اعضای هیئت مدیره و همچنین ارزیابی عملکرد پست خراسان رضوی و بررسی برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت این استان، بر استفاده از تمامی ظرفیت ها و قابلیت های استان در پیشبرد و تحقق اهداف شبکه پستی تاکید کرد.

وی تمرکز دولت و مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر استفاده از توان بالقوه جوانان و بانوان در پست های کلیدی و مدیریتی را یادآور شد و از موسوی مدیرکل پست خراسان رضوی خواست از این ظرفیت در جهت رونق هر چه بیشتر پست استان بهره گیرد.

مدیرعامل در ادامه موقعیت ویژه خراسان رضوی و وجود بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و ورود و خروج سالانه 20 میلیون زائر به این استان را فرصتی بی نظیر برای توسعه خدمات پستی در استان در راستای تامین هرچه بیشتر رضایت مشتریان و همچنین خدمت به زائران خواند.

مهندس نعمتی توسعه بازار پست در خراسان رضوی را مورد تاکید قرار داد و افزود: یکی از مهمترین خواسته ها و انتظارات مدیران ارشد شرکت از مدیریت پست استان، تقویت فعالیت های بازاریابی و افزایش سهم شرکت ملی پست از بازار گسترده عرضه خدمات در این استان است.

معاون وزیر به موضوع تلاش در جهت حفظ پیمانکاران و مشتریان دائمی و وفادار پست اشاره کرد و اظهار داشت: تامین رضایت این گروه از ذی نفعان مهر تاییدی بر بهبود کیفیت خدمات در عرصه رقابتی پیش رو و همچنین نشان اعتماد آنان به شبکه پستی کشور است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر طراحی و پیاده سازی برنامه ای دقیق و راهبردی در جهت تعدیل و کاهش هزینه های غیرضروری، افزود: استفاده صحیح از توان نیروی انسانی موجود و به کارگیری آنها در پست ها و موقعیت های مناسب و نیز عدم بکارگیری نیروی جدید یکی از اساسی ترین شیوه های مدیریت هزینه در استانها و واحدهای اجرایی است.

مدیر کل پست خراسان رضوی نیز در این جلسه بر اهتمام  مجدانه در  اجرای اهداف و برنامه های شرکت ملی پست در استان تاکید کرد و گفت: متعهد می شویم در آینده ای نزدیک به یکی از استانهای سرآمد در کشور و همچنین نقطه سر به سری درآمد و هزینه دست پیدا کنیم.

موسوی افزود: دو پروژه ملی GNAF و سیماک در خراسان رضوی براساس برنامه تدوین شده و با سرعت در حال پیشرفت است که امید می رود در زمان مقرر به بهره برداری برسند.

وی همچنین مشکلات و چالش های پیش روی استان را یادآور شد و افزود: تلاش می کنیم تا با مدیریت هوشمندانه و در سایه کمک و درایت مدیران ارشد  و معاونین شرکت، بر تمامی آنها غلبه کنیم تا پستی پویا، چابک و سرآمد در خراسان رضوی داشته باشیم.

شایان ذکر است موسوی پیش از این سرپرست پست خراسان رضوی بوده است.


تعداد بازدید : 126

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

حقوق این سایت متعلق به اداره کل پست خراسان رضوی است

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/09/22 09:46
V5.1.0.0